Ostatnie News'y 
Archiwum News'ów
Subskrypcja

 

14.05.2004 - News ? Po 2 latach ?!

Witajcie od dłuższego czasu nosimy się zamiarem reaktywacji projektu. Jednakże nie mamy na to środków. W tak zwanym międzyczasie ukończyliśmy prace nad gra Pteroglider, którą można kupić na jej oficjalnej stronie

W zależności od tego jak nam pójdzie ze sprzedażą postaramy się wznowić prace nad Spellscape'em.

Jeżeli podobał się wam Spellscape i podoba się wam Pteroglider serdecznie zapraszamy do kupna pełnej wersji i w tej sposób przyczynienia się do reaktywacji projektu.

Codeminion

 

08.10.2002 - Nowy Update

Tym razem znowu bez większych rewelacji. Do galerii zostały dodane dwa nowe screeny pochodzące z dema. Ponadto usuneliśmy sondę, ponieważ nie cieszyła się wielkim zainteresowaniem. W zamian za to ruszyła subskrypcja. Jeśli chcesz być informowany o każdej aktualizacji skorzystaj z tej opcji.

Inną ważną rzeczą, na którą pragniemy zwrócić waszą uwagę to uaktualnienie sekcji F.A.Q ( z ang. często zadawane pytania ) - liczymy na to, że zapoznacie się z nią zanim wyślecie do nas maile'a po raz setny z tym samym pytaniem... ;)

Prawie byśmy zapomnieli ;) naszej stronie przyznano nagrodę Golden Web Award

Codeminion

 

01.10.2002 - A ku ku !

Jak widać coraz lepiej idą nam update'y. Mamy nadzieje, że w ten sposób zrekompensujemy wam długie okresy oczekiwań na newsy przed wypuszczeniem dema. Tym razem zaktualizowaliśmy stronę szczegóły postępu w projekcie. Można się tam dowiedzieć nad czym teraz pracujemy i co będzie można zobaczyć ( mamy nadzieję ;) w kolejnym demie...

Ponadto, dzięki uprzejmości Lukasa ruszył kolejny mirror. Teraz już nikt nie powienien mieć problemów z pobraniem dema.

Buc - Władca Pająków

 

30.09.2002 - Nowości

Dziękujemy wszystkim za niesłabnące zainteresowanie demem. Dziękujemy także osobom, które poświęciły nam chwilkę i wysłały do nas formularze z pliku readme. Wszystkie sugestie weźmiemy pod uwagę i miejmy nadzieje zaowocuje to lepszym kolejnym demem :)

Dzięki uprzejmości Adiego ruszył kolejny mirror. Znajdziecie go tam gdzie inne, czyli w dziale pliki - zapraszamy do korzystania!

Poza tym postanowiliśmy umieścić na stronce sondę ( zaraz po prawej ). Zachęcamy wszystkich do wyrażania opinii na temat dema !

I jeszcze jedno. Jakby ktoś potrzebował, to wcześniejsze news'y zostały przesunięte do archiwum.

Codeminion

 

30.09.2002 - Jest mirror

Dzięki uprzejmości Goliatusa z serwisu Game Design PL (http://warsztat.pac.pl) mamy pierwszy mirror. Jest już zamieszczony w dziale pliki - tak więc zapraszamy do grania w demo :)

Codeminion

 

29.09.2002 - DEMO !

Wreszcie ! Jest już pierwsze demo technologiczne ! Zajmuje ono ok. 11 mega. Plik zawiera w sobie zarówno wersję polską jak i angielską. 

Mimo iż jest to demo technologiczne postaralismy się zrobić w nim małą fabułkę i ogolnie przyłożyliśmy się aby było troszke grywalne... 

Oczywiście wiele rzeczy jest tymczasowych (np. ikony umiejętności i inteligencja pająków). Można je pobrać w dziale Pliki. Bardzo prosimy o zapoznanie się z treścią pliku "czytajto.txt" załączonego do dema.

Codeminion

 


Wszelkie materiały zamieszczone na stronie należą do
Codeminion Development Studios
Copyright (c) 2002

 

Postęp w Projekcie

szczegóły